Darmowa dostawa od 300zł | PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni

UWAGA!
URLOP DO 20 LIPCA

Zamówienia złożone od 20 maja do 20 lipca wyślemy po urlopie.

Wersje językowe

UNIKATY

Kolekcja unikatów powstała z myślą o osobach pragnących od ręki mieć w swojej szafie wyjątkową bieliznę, której nie będzie miał nikt inny. Dlatego w tym miejscu znajdziecie pojedyncze egzemplarze niedostępne w stałej ofercie.

Pomysły powstały w trakcie szycia waszych zamówień lub z materiałów o ograniczonej ilości, z których nie może powstać stała kolekcja. Wykorzystałyśmy również resztki materiałów ze stałej oferty - i tak np. z resztek materiału na bokserki Cherry powstały zmysłowe stringi! Postaramy się kilka razy w miesiącu uzupełniać ofertę o nowe unikaty.

Znajdziecie tutaj nietuzinkową bieliznę dostępną w pojedynczych sztukach. Każdy egzemplarz został już przez nas starannie uszyty i czeka na swoją nową właścicielkę. Czasami jest możliwość uszycia unikatu w innym rozmiarze - w tym celu skontaktuj się z nami emailowo.

Czym są unikaty koronkowej bielizny w naszym sklepie internetowym?

Wraz z nową odsłoną sklepu internetowego postanowiłyśmy wprowadzić do oferty unikaty koronkowej bielizny. Pewnie zastanawiacie się, co to dokładnie jest i na czym będzie polegał ich zakup. Według słowników unikatem możemy nazwać:

  • jedyną w swoim rodzaju rzecz,
  • jedyny dostępny egzemplarz danego produktu,
  • coś rzadkiego, osobliwego.

Często podsuwacie nam pomysły na drobne zmiany w modelach bielizny ze stałych kolekcji. W końcu również szyjemy bieliznę na zamówienie i chętnie spełniamy wasze prośby, by dany model uszyć z drobnymi zmianami. Właśnie te drobne zmiany powodują, że powstają fascynujące pomysły! Wprowadziłyśmy UNIKATY, gdzie znajdzie się bielizna, która:

  • będzie miały nietuzinkowy design,
  • nie będzie dostępna w naszej stałej ofercie,
  • będzie mogła być zakupiona od ręki i trafi do swojej właścicielki w przeciągu kilku dni (czas realizacji jest podany przy każdym produkcie).

Unikaty w duchu zero waste

Zdarza się, że materiału nie wystarczy na uszycie bielizny ze stałej oferty. Niektóre modele np. bokserki wymagają sporego kawałka koronki do realizacji projektu. Ale okazuje się, że ze skrawków materiału można uszyć jeszcze trzy pary zmysłowych stringów! Po co więc wyrzucać piękną koronkę, skoro można stworzyć z niej majtki potrzebujące mniej materiału?
Nigdy nie wyrzucałyśmy skrawków koronek - lądują one w miejscu, gdzie gromadzone od lat czekają na pomysłowe wykorzystanie. Czasami oddajemy skrawki do przedszkoli,  w których dzieci wykorzystują je do różnych twórczych prac. Chcemy działać w duchu zero waste i nie marnować surowców, z których może powstać jeszcze coś pięknego. Dzięki UNIKATOM macie pewność, że niewiele ścinek ląduje w naszym koszu :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl